pudełka kartonowe
OFERTA

Producent opakowań kartonowych

Jako producent opakowań proponujemy Państwu wysokiej jakości pudełka kartonowe. Opakowania produktów odgrywają kluczową rolę w sprzedaży, przykuwają uwagę kupującego i zachęcają do sięgnięcia po dany produkt. Pudełka powinny być unikalne i zgodne z trendami tak aby konsument czuł, że kupuje wyjątkowy produkt. Posiadamy możliwość wycięcia dowolnego kształtu opakowania. Aby nadać pudełku wyjątkowy wygląd proponujemy tłoczenie lub lakierowanie opakowań. Prowadzimy hurtową sprzedaż opakowań kartonowych. Zlecenia na opakowania kartonowe przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. W celu wyceny prosimy wysyłać zapytania na adres biuro@kseromdar.pl

Opakowania kartonowe


wysoka jakość opakowań kartonowych
profesjonalny wydruk i intensywne kolory
dowolny kształt pudełek
możliwość laminowania
tłoczenie opakowań
lakierowanie UV
szybki czas realizacji

Producent opakowań kartonowych

Potrzebujesz efektownych opakowań dla swojego produktu? Chciałbyś przyciągnąć uwagę potencjonalnego klienta kreatywnym opakowaniem?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na hurtową sprzedaż opakowań kartonowych. Kilkunastoletnie doświadczenie w poligrafii pozwala nam uzyskać wysokiej jakości produkt. Intensywne kolory, solidne wykonanie i niebagatelny wygląd opakowań pozwoli wyróżnić się Twoim produktom na tle konkurencji.

Na Twoje życzenie zajmiemy się produkcją opakowań we wszystkich jej etapach:
- Wykonujemy projekty opakowań w profesjonalnych programach graficznych wraz z ich wizualizacją
- Podczas druku sprawdzamy jakość oraz wytrzymałość produktów
- Dbając o środowisko opakowania drukujemy wyłącznie na atestowanych tekturach
- Gotowy produkt utrwalamy lakierem UV.

Pudełka tekturowe możemy wykonać w dowolnym kształcie. Za pomocą wysokiej jakości maszyn sztancujących oraz wykrojników uzyskujemy oczekiwany rozmiar oraz kształt. Sprzęt nie ogranicza nas w żaden sposób, więc podczas tworzenia plików do druku można wykorzystać całą kreatywność projektanta.

Jako producent opakowań kartonowych dokładamy wszelkich starań, aby każde wyprodukowane przez nas pudełko było wykonane solidnie oraz przetrwało jak najdłużej. Aby zwiększyć wytrzymałość produktu wszystkie opakowania kartonowe są pokrywane lakierem UV co znacznie zwiększa ich żywotność. Uszlachetnienia opakowań można dokonywać również za pomocą folii matowych lub błyszczących. Pokrycie całości opakowania folią matową oraz niektórych elementów lakierem UV sprawia, że pudełko jest przyjemne w dotyku i błyszczy się zwracając szczególną uwagę konsumenta tylko na najważniejsze elementy opakowania np. logo firmy.

Małe opakowania kartonowe

Zważając na ogromny wybór produktów pakowanych w małe opakowania kartonowe oraz ogromną konkurencję w tworzeniu niestandardowych projektów graficznych należy zwrócić szczególną uwagę na efektywne opakowanie naszego produktu. Naszym celem jest, aby każdy potencjalny konsument stojąc przed półką pełną kolorowych opakowań zwrócił uwagę na produkt stworzony w naszej firmie. Niebagatelny wygląd opakowania skupia uwagę odbiorcy i sprawia, że chętnie sięgamy po dany produkt. Opakowania stały się już nie tylko środkiem ochronnym produktu, lecz również chwytem marketingowym.

Zamów indywidualną wycenę

biuro@kseromadar.pl

Powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa handlowego i nie są wiążące, a służą jedynie celom informacyjnym. Ceny mogą ulec zmianie. Powyższe ceny zawierają podatek VATGODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK 8:00-19:00
WTOREK 8:00-19:00
ŚRODA 8:00-19:00
CZWARTEK 8:00-19:00
PIĄTEK 8:00-19:00
SOBOTA nieczynne
NIEDZIELA nieczynne

ADRES
  • ul. Piłsudskiego 24c

  • biuro@kseromadar.pl

  • +91 43 44 120

  • 662 250 555

obserwuj nas

Copyright © 2020 Ksero Madar | Wszelkie prawa zastrzeżone

strzałka do góry