album_fotograficzny

Rodzinna drukarnia

Początki naszej firmy sięgają 2004 roku. Gdy zaczynaliśmy, był jeden lokal, który wymagał remontu. Start nie był łatwy, ale dzięki naszej determinacji, powoli zaznaczaliśmy swoja obecność na mapie Szczecina.

Naszą podstawową usługą od początku było ksero i druk cyfrowy. Po tych kilkunastu latach można nam w tej kwestii zaufać, na temat kserowania wiemy już chyba wszystko. Wraz z upływem czasu gama proponowanych przez nas usług wyraźnie się poszerzyła. Wprowadziliśmy szereg papierów o różnej gramaturze, druk fotograficzny, oraz rozszerzyliśmy druk offsetowy. Jednocześnie zwiększyliśmy przestrzeń roboczą, a wraz z nią wprowadziliśmy asortyment artykułów biurowych. Większa powierzchnia robocza pozwala na zastosowanie profesjonalnego sprzętu, który wyznaczył pewne standardy w naszej firmie. Plotery drukujące (HP, EPSON) w tym druk Lateksowy, plotery tnące (naklejki, folia FLEX na koszulki), gilotyny o zastosowaniu profesjonalnym.

Wysoka jakość usług

„Stawiamy na jakość, nie na ilość”. Doświadczenie zbierane latami i stabilny, wieloletni zespół pozwolił rozwinąć się firmie. Dzisiaj drukowanie pracy dyplomowej czy kserokopia dokumentacji projektowej odbywa się sprawnie, szybko i z zachowaniem wysokiej jakości. Wyróżniamy się podejściem do klienta. Fachowość oraz terminowość to atrybuty na które stawiamy.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm poligraficznych w Regionie. Na mapie Szczecina widniejemy ponad 18 lat. Ogromne doświadczenie zapewnia komfort naszym klientom, a stałe doskonalenie naszych usług buduje jakość potwierdzoną licznymi pozytywnymi opiniami. Opierając się na potwierdzonych opiniach, zachęcamy do realizacji zleceń w naszej firmie. Staramy się, żeby klienci cenili współpracę z nami.


lat doświadczenia


projektów graficznych


aktywnych drukarek

Opinie naszych klientów

Lata doświadczenia pozwoliły na zgromadzenie ogromnej grupy zadowolonych klientów. Nie spoczywamy jednak na laurach i doskonalimy nasze usługi aby stale rozszerzać grono naszych odbiorców.

„Oprawiałem tu pracę licencjacką i było znakomicie ! Magisterkę też tu oprawię :) Nie dajcie się zwieść jakimś tanim kserom - tylko MADAR”

„Bardzo fachowa, przemiła obsługa. Doświadczenie idzie w tej firmie w parze z szybkością usług. Doskonale zajęli się państwo moim problemem, jestem zachwycona. Nie skorzystam już z innego ksera w mieście! Dziękuję bardzo.”

„Punkt ksero przyjazny studentom i nie tylko :) atrakcyjne ceny, drukowałam i oprawiałam tutaj pracę licencjacką- szybko, sprawnie i tanio, gorąco polecam”




KAWA

To jedyne uzależnienie do którego możemy się otwarcie przyznać. Wyznajemy teorię - dzień bez kawy to dzień stracony - więc każdego ranka musi wjechać gorący kubek z kofeiną. Niestety czasem zdarzy się druga albo i trzecia tura, ale to naprawdę silniejsze od nas. Oczywiście do kawki pasuje każde ciasteczko, więc szybkie wypady do piekarni również się zdarzają. Na szczęście podobno kawa zdrowa więc mamy nadzieje, że nic nam nie grozi :)

 
GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK 8:00-19:00
WTOREK 8:00-19:00
ŚRODA 8:00-19:00
CZWARTEK 8:00-19:00
PIĄTEK 8:00-19:00
SOBOTA nieczynne
NIEDZIELA nieczynne

ADRES
  • ul. Piłsudskiego 24c

  • biuro@kseromadar.pl

  • +91 43 44 120

  • 662 250 555

obserwuj nas

Copyright © 2020 Ksero Madar | Wszelkie prawa zastrzeżone

strzałka do góry