oprawa prac dyplomowych

Druk prac dyplomowych


Posiadamy ogromne doświadczenie w wydruku prac dyplomowych
Jeśli mają Państwo problem z ustawieniem pracy do druku, z przyjemnością pomożemy ustawić odpowiednie marginesy oraz numerację stron. Jeśli jednak stoczyli Państwo tę walkę sami i posiadają gotową wersję "do druku" prosimy o plik w formacie PDF - wtedy będziemy mogli drukować bez dokonywania żadnych zmian i sprawdzania pliku na miejscu.

Praca dyplomowa - Przygotowanie do druku


Praca powinna być przygotowana według poniższych wytycznych:

Lewy margines szerszy o 1 cm

Instrukcje dotyczące drukowania pracy często nie zawierają informacji, że z lewej strony dokumentu należy uwzględnić dodatkowy 1cm, który po zaciśnięciu schowa się w oprawie i nie będzie widoczny. W większości prac lewy margines powinien mieć wartość 3,5cm, zaś prawy 2,5cm. Efektem takiego ustawienia będą równe marginesy, a praca będzie wyglądała ładnie i estetycznie. W programie Microsoft Word ustawianie marginesów znajdziecie Państwo w następujący sposób: układ(układ strony) -> marginesy -> marginesy niestandardowe.

Lustrzane marginesy

Przy druku dwustronnym, marginesy i numeracja stron w pracy, powinny być lustrzane. Zmianę marginesów lustrzanych mogą dokonać Państwo w następujący sposób: układ (układ strony) -> marginesy -> marginesy niestandardowe -> Wiele stron: marginesy lustrzane oraz Zastosuj do: cały dokument


Powyższe standardy to tylko nasza propozycja poparta wieloletnim doświadczeniem. W pierwszej kolejności proponujemy uwzględnić wytyczne udostępnione przez uczelnie lub jednostkę uczelni. W razie pytań lub wątpliwości chętnie Państwu pomożemy.

Praca dyplomowa - Oprawa


Poniżej przedstawiamy różne możliwości oprawy prac dyplomowych

Oprawa twarda - od 12 zł

Oprawa twarda to najbardziej powszechny rodzaj oprawy. Dostępne napisy to: Praca Licencjacka, Praca Inżynierska, Praca Dyplomowa, Praca Magisterska, Praca Doktorska oraz Rozprawa Doktorska. Dostępne kolory to: granat, bordo, czarny, zielony i szary (tylko niektóre rozmiary). Oprawiamy pracę do 300 kartek papieru o gramaturze 80g/m2.

Dodatkowo mamy możliwość wybicia dowolnego napisu na oprawie - czas realizacji takiego zamówienia to około 3 dni roboczych.

Oprawa miękka - od 9 zł

Oprawę miękką posiadamy w 4 wariantach kolorystycznych: niebieski, czerwony, czarny, zielony. W miękką oprawę oprawiamy pracę do 300 kartek papieru o gramaturze 80g/m2.

Bindowanie - od 3 zł

Bindowanie to tak zwane "plastikowe kółeczka", u nas występuje w różnych wariantach kolorystycznych: niebieski, czerwony, czarny, zielony. Posiadamy również bindowanie metalowe.

Praca dyplomowa - Nagranie na płytę


Nagranie pracy dyplomowej na płytę CD lub DVD - od 3 zł
Nadruk na płycie - 10 zł (z nagraniem)

Projekt oraz nadruk jest wykonywany na miejscu. Posiadamy wzór nadruku na płytę dla studentów Akademii Morskiej.

Drukujemy pracę z e-maila


Realizujemy również wydruki prac dyplomowych przesłanych e-mailem

Aby usprawnić wydruk i jak najbardziej skrócić czas oczekiwania wiadomość powinna zawierać plik pracy w formacie PDF oraz wszystkie potrzebne informacje do druku:

● Ile kopii?
● Czy praca ma być drukowana w kolorze czy czarno-biało? (opis dla każdej z kopii)
● Jak oprawić pracę? Preferowany kolor oraz napis (opis dla każdej z kopii)
● Czy nagrywać pracę na płytę?

Poniżej przedstawiamy przykładową wiadomość:
Proszę o wydruk pracy inżynierskiej w 3 kopiach. Dwie kopie proszę wydrukować w kolorze (strony, które zawierają kolor to: 5,6) i oprawić w twardą, granatową oprawę z napisem "Praca inżynierska", trzecią kopię proszę wydrukować w czerni i oprawić w granatową oprawę miękką. Proszę również o nagranie pracy na płytę w formacie DOC oraz PDF w trzech kopiach.

Dodatkowo informujemy, że zlecenia z maila są realizowane w drugiej kolejności. Jeżeli zależy Państwu, aby wydruk pracy był zrealizowany jak najszybciej zapraszamy do punktu stacjonarnego.Powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa handlowego i nie są wiążące, a służą jedynie celom informacyjnym. Ceny mogą ulec zmianie.
Powyższe ceny zawierają podatek VATGODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK 8:00-19:00
WTOREK 8:00-19:00
ŚRODA 8:00-19:00
CZWARTEK 8:00-19:00
PIĄTEK 8:00-19:00
SOBOTA 9:00-15:00
NIEDZIELA nieczynne

ADRES
  • ul. Piłsudskiego 24c

  • biuro@kseromadar.pl

  • +91 43 44 120

  • 662 250 555

obserwuj nas
facebook instagram

Copyright © 2019 Ksero Madar | Wszelkie prawa zastrzeżone

strzałka do góry