oprawa prac dyplomowych
OFERTA

Druk prac dyplomowych

Posiadamy ogromne doświadczenie w wydruku prac dyplomowych

Jeśli mają Państwo problem z ustawieniem pracy do druku, z przyjemnością pomożemy ustawić odpowiednie marginesy oraz numerację stron. Jeśli jednak stoczyli Państwo tę walkę sami i posiadają gotową wersję "do druku" prosimy o plik w formacie PDF - wtedy będziemy mogli drukować bez dokonywania żadnych zmian i sprawdzania pliku na miejscu.

Druk i oprawa pracy dyplomowej


druk od ręki
druk czarno-biały lub kolorowy
druk jednostronny lub dwustronny
druk laserowy
oprawiamy i drukujemy prace z rysunkami wielkoformatowymi - może to wydłużyć czas oczekiwania
pomagamy w ustawieniu marginesów i numeracji strony
oprawa twarda, miękka lub plastikowe bindowanie
nagrywamy pracę na płytę CD
możliwość druku bezpośrednio na płycie CD

oprawy do prac dyplomowych

CENNIKIle kosztuje oprawa pracy dyplomowej?


Przedstawiamy Państwu prosty i wygodny kalkulator prac dyplomowych. Bez wychodzenia z domu mogą Państwo poznać koszty związane z drukowaniem pracy dyplomowej. Kalkulator liczy całkowitą cenę za druk oraz oprawę 1 sztuki pracy dyplomowej. Maksymalną ilość kartek, którą jesteśmy w stanie oprawić to 300.


Wybierz rodzaj oprawy
Wybierz rodzaj druku


Cena całkowita za 1 sztuke pracy dyplomowej wynosi:

oprawa pracy dyplomowej student

Praca dyplomowa - Przygotowanie do druku

Praca powinna być przygotowana według poniższych wytycznych

Lewy margines szerszy o 1 cm

Instrukcje dotyczące drukowania pracy często nie zawierają informacji, że z lewej strony dokumentu należy uwzględnić dodatkowy 1cm, który po zaciśnięciu schowa się w oprawie i nie będzie widoczny. W większości prac lewy margines powinien mieć wartość 3.5 cm, zaś prawy 2.5cm. Efektem takiego ustawienia będą równe marginesy, a praca będzie wyglądała ładnie i estetycznie. W programie Microsoft Word ustawianie marginesów znajdziecie Państwo w następujący sposób: układ (układ strony) -> marginesy -> marginesy niestandardowe.

Lustrzane marginesy

Przy druku dwustronnym, marginesy i numeracja stron w pracy, powinny być lustrzane. Zmianę marginesów lustrzanych mogą dokonać Państwo w następujący sposób: układ (układ strony) -> marginesy -> marginesy niestandardowe -> Wiele stron: marginesy lustrzane oraz Zastosuj do: cały dokument

Powyższe standardy to tylko nasza propozycja poparta wieloletnim doświadczeniem. W pierwszej kolejności proponujemy uwzględnić wytyczne udostępnione przez uczelnie lub jednostkę uczelni. W razie pytań lub wątpliwości chętnie Państwu pomożemy.

Praca dyplomowa - Oprawa

Poniżej przedstawiamy różne możliwości oprawy prac dyplomowych

Oprawa twarda - od 14 do 25 zł

Oprawa twarda to najbardziej powszechny rodzaj oprawy. Dostępne napisy to: Praca Licencjacka, Praca Inżynierska, Praca Dyplomowa, Praca Magisterska, Praca Doktorska oraz Rozprawa Doktorska. Dostępne kolory to: granat, bordo, czarny, zielony i szary. Posiadamy również niestandardowe kolory opraw: różowe, złote, jasno niebieskie i jasnozielone (tylko wybrane rozmiary). Oprawiamy pracę do 300 kartek papieru o gramaturze 80g/m2.

Dodatkowo mamy możliwość wybicia dowolnego napisu na oprawie - czas realizacji takiego zamówienia to około 3 dni roboczych.

Oprawa miękka - od 9 zł

Oprawę miękką posiadamy w 4 wariantach kolorystycznych: niebieski, czerwony, czarny, zielony. W miękką oprawę oprawiamy pracę do 300 kartek papieru o gramaturze 80g/m2.

Bindowanie - od 4 zł

Bindowanie to tak zwane "plastikowe kółeczka", u nas występuje w różnych wariantach kolorystycznych: niebieski, czerwony, czarny, zielony. Posiadamy również bindowanie metalowe.

Praca dyplomowa - Nagranie na płytę

Nagranie pracy dyplomowej na płytę CD lub DVD - od 4,50 zł
Nadruk na płycie - 10 zł (z nagraniem)

Projekt oraz nadruk jest wykonywany na miejscu. Posiadamy wzór nadruku na płytę dla studentów Akademii Morskiej.

Drukujemy pracę z e-maila

Realizujemy również wydruki prac dyplomowych przesłanych e-mailem

Aby usprawnić wydruk i jak najbardziej skrócić czas oczekiwania wiadomość powinna zawierać plik pracy w formacie PDF oraz wszystkie potrzebne informacje do druku:

● Ile kopii?
● Czy praca ma być drukowana w kolorze czy czarno-biało? (opis dla każdej z kopii)
● Jak oprawić pracę? Preferowany kolor oraz napis (opis dla każdej z kopii)
● Czy nagrywać pracę na płytę?

Poniżej przedstawiamy przykładową wiadomość:
Proszę o wydruk pracy inżynierskiej w 3 kopiach. Dwie kopie proszę wydrukować w kolorze i oprawić w twardą, granatową oprawę z napisem "Praca inżynierska", trzecią kopię proszę wydrukować w czerni i oprawić w granatową oprawę miękką. Proszę również o nagranie pracy na płytę w formacie DOC oraz PDF w trzech kopiach.

Dodatkowo informujemy, że zlecenia z maila są realizowane w drugiej kolejności. Jeżeli zależy Państwu, aby wydruk pracy był zrealizowany jak najszybciej zapraszamy do punktu stacjonarnego.

Powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa handlowego i nie są wiążące, a służą jedynie celom informacyjnym. Ceny mogą ulec zmianie. Powyższe ceny zawierają podatek VATGODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK 8:00-19:00
WTOREK 8:00-19:00
ŚRODA 8:00-19:00
CZWARTEK 8:00-19:00
PIĄTEK 8:00-19:00
SOBOTA nieczynne
NIEDZIELA nieczynne

ADRES
  • ul. Piłsudskiego 24c

  • biuro@kseromadar.pl

  • +91 43 44 120

  • 662 250 555

obserwuj nas

Copyright © 2020 Ksero Madar | Wszelkie prawa zastrzeżone

strzałka do góry